U subotu je u Zadru odrzano devetnaesto prvenstvo Hravstke u full contactu za seniore te petnaesto za juniore, nastupilo je čak 172 borca iz 47 klubova a splitski Pit Bull je jedanaestu godinu zaredom najbolji Hrvatski klub među seniorima! Naš borci ostvarili su zaista zapazene rezultate i od njih ukupno (St+ Zg) 30 moze se kazat da nitko nije podbacio. Osvojili smo ukupno 20 medalja od čega osam zlatnih, pet srebrnih i sedam bronci, posebne pohvale idu najmlađem osvajaču medalje na juniorskom PH Mateu Panziću koji je sa svega 14 godina vjerovatno najmlađi borac ikad u Hrvatskoj koji je u poluteškoj kategoriji uspio osvojiti medalju, veliki podvig u svom debiju ostvario je Antonio Plazibat osvojivši zlato u superteškoj kategoriji, zatim Tomi Baliću koji je sa nepunih 16 osvojio seniorsko PH i bio najmlađi osvajač zlata među seniorima, posebno impresivan dojam ostavili su Luka Tomić i Agron Preteni koji su na jedan zaista fascinantan i uvjerljiv način osvojili zlatne medalje u iznimno kvalitetnoj i opasnoj konkurenciji, a Marko Tomasović i Damir Tovarović opet su vrlo uvjerljivo oba došli do finala u superteškoj kategoriji te bratski podijelili plijen, Damir nosi zlato koje će vratiti Marku u finalu boksačkog prvenstva :).