Nije tajna da je naš klub u ovogodišnjim izborima za gradonačelnika pruzio punu podršku Zeljku Kerumu te se pokazalo da smo bili u pravu, naime grad Split po prvi put vodi čovjek koji je penzionerima dao Bozićnice, koji je djeci sagradio vrtiće, koji je zatvorio špine mafijašima koji su godinama potkradali naš Grad a naravno i ono što je za nas najvažnije- športaši će u idućoj- kriznoj godini dobiti i nešto više sredstava.
Nakon što smo podržali našeg gradonačelnika stali smo i uz predsjedničkog kandidata Milana Bandića sa kojim smo slavili prolazak u drugi krug predsjedničkih izbora ali smo nažalost izgubili u drugom krugu od SDP-ovog kandidata, novoizabranaog predsjednika Hrvatske Ive Josipovića ukupno 60%-40%.
Iskreno se nadamo da će novi predsjednik biti bolji od ovog dosadašnjeg i pokazati puno više razumijevanja za šport.