Naši borci sutra ujutro putuju na SP u full contactu koje će se od srijede do nedjelje održavati u talijanskom Lignanu, prvenstvo se trebalo održavati u francuskom Nantesu ali su francuzi bili prisiljeni otkazati organizaciju zbog katastrofalnih poplava koje su pogodile taj grad pred par mjeseci. Pit Bull putuje u dosta jakom sastavu te je cilj osvajanje barem jednog odličja a posebno će biti interesantne kategorije koje će biti zastupljene na prvim olimpijskim Igrama borilačkih športova koje će se održati u Pekingu od 25.08. do 5.09. Borci Pit Bulla koji nastupaju na SP su slijedeći:

MUŠKI:

-75 Ivan Stupalo (Peking)
-81 Dino Vidović (Peking)
-91 Dino Čatipović
+91 Damir Tovarović

CURE:

-56 Željana Piteša (Peking)
-60 Marija Malenica (Peking)
-70 Nives Radić

Na put sa našim borcima idu i treneri profesori Ante Matas i Marko Zaja koji je ujedno i izbornik Hrvatske reprezentacije. plan nabavke novog poda u dvorani „pit bull“-a  POŠTOVANA GOSPODO!Ovim putem ukratko ćemo Vas upoznati sa našim planom glede nabavke novog poda u dvorani koju koriste naši klubovi, naime radi se o tome da svi naši borci treniraju u istoj dvorani v plan nabavke novog poda u dvorani „pit bull“-a  POŠTOVANA GOSPODO!Ovim putem ukratko ćemo Vas upoznati sa našim planom glede nabavke novog poda u dvorani koju koriste naši klubovi, naime radi se o tome da svi naši borci treniraju u istoj dvorani već skoro 14 godina i to uvijek na istoj podlozi koju smo mi vlastitim sredstvima nabavili još kada smo tek ušli u nju a vjerovatno i sami znate da se u našim športovima športaši jako znoje a ima i ozljeda krvarenjem iz nosa tako da se u ovih 14 godina zbilja toga dosta nakupilo tako da je već pomalo i riskantno za zdravlje trenirati na istoj podlozi a mi jednostavno nemamo sredstava za drugi pod.Trošak bi plan nabavke novog poda u dvorani „pit bull“-a  POŠTOVANA GOSPODO!Ovim putem ukratko ćemo Vas upoznati sa našim planom glede nabavke novog poda u dvorani koju koriste naši klubovi, naime radi se o tome da svi naši borci treniraju u istoj dvorani već skoro 14 godina i to uvijek na istoj podlozi koju smo mi vlastitim sredstvima nabavili još kada smo tek ušli u nju a vjerojatno i sami znate da se u našim športovima športaši jako znoje a ima i ozljeda krvarenjem iz nosa tako da se u ovih 14 godina zbilja toga dosta nakupilo tako da je već pomalo i riskantno za zdravlje trenirati na istoj podlozi a mi jednostavno nemamo sredstava za drugi pod.Trošak bi izgledao ovako:Tatami+ poštarina: cca. 40.000,00 kunaPodloga ispod tatamija: cca. 15.000,00 kunaUkupno: 55.000,00 kuna Unaprijed zahvaljujemo uz športske pozdrave,Ukupno: 55.000,00 kuna Unaprijed zahvaljujemo uz športske pozdrave,eć skoro 14 godina i to uvijek na istoj podlozi koju smo mi vlastitim sredstvima nabavili još kada smo tek ušli u nju a vjerovatno i sami znate da se u našim športovima športaši jako znoje a ima i ozljeda krvarenjem iz nosa tako da se u ovih 14 godina zbilja toga dosta nakupilo tako da je već pomalo i riskantno za zdravlje trenirati na istoj podlozi a mi jednostavno nemamo sredstava za drugi pod.Trošak bi izgledao ovako:Tatami+ poštarina: cca. 40.000,00 kunaPodloga ispod tatamija: cca. 15.000,00 kunaUkupno: 55.000,00 kuna Unaprijed zahvaljujemo uz športske pozdrave,