Naše natjecateljice i natjecatelji se ovog tjedna nalaze u Zagrebu gdje nastupaju na prvenstvu Hrvatske u boksu za juniore i žžene. Nastupali su ukupno njih devet a vođa puta bio je profesor Ante Matas koji je ujedno i direktor žženske boksačke reprezentacije. Postignuti su sjajni rezultati te su naši natjecatelji od devet mogućih osvojili čak sedam odličja! Posebno smo ponosni na činjenicu da su naše cure osvojile tri zlatne medalje u sve tri olimpijske kategorije te sa veseljem očekujemo početak međunarodne sezone i lov na olimpijske norme za ŽŽeljanu Pitešu, Mateu Tabak i Nives Radić. Naš klub proglašen je najuspješnijim Hrvatskim klubom po osmi put (od mogućih ukupno deset održžanih do sada) a naša velika olimpijska nada Matea Tabak proglašena je za najbolju boksačicu cijelog prvenstva! Sljedeća velika akcija našeg kluba je prvenstvo Hrvatske u kickboxingu- u disciplini full contact za juniore i seniore koje će se održžati idući vikend u Imotskom.
Ovi rezultati, nakon sjajnih uspjeha na Europskom kickboxing kupu u veljači, ogromno su priznanje za kvalitetan i naporan trud i rad svim našim članovima a pogotovo cijelom stručnom stožeru Pit Bulla.

Rezultati naših natjecatelja:

JUNIORI:

-60 KG MUHAMET DESKAJ           BRONCA
-75 KG BRUNO NINČEVIĆ              BRONCA
-81 KG PETAR BRALIĆ                   9.- 16.
+91 KG MARKO PLEIĆ                    5.- 8.


JUNIORKA:

-60 KG MAGDALENA VUKOVIĆ    SREBRO


SENIORKE:

-51 KG ŽŽELJANA PITEŠA             ZLATO
-60 KG MATEA TABAK                 ZLATO
-69 KG MARIJA MITROVIĆ           SREBRO
-75 KG NIVES RADIĆ                    ZLATO