MARKO ŽAJA
PRVAK EUROPE U LK WAKO PRO 1995.- 1997.
PRVAK SVIJETA U LK WAKO PRO 2000.- 2002.
ANTE VARNICA
SVJETSKI PRVAK 2001. U LOW KICKU
EUROPSKI PRVAK WAKO PRO 2004. U THAI KICKBOXINGU
FRANE RADNIĆ
BRONCA NA SVJETSKOM PRVENSTVU LOW KICK 2003.
SREBRO NA EUROPSKOM PRVENSTVU THAI KICKBOXINGU 2004.
SVJETSKI PRVAK U THAI-KICKBOXINGU 2005.
EUROPSKI PRVAK WAKO PRO U THAI KICKBOXINGU 2005.-2006.
SREBRO NA EP U LOW KICKU 2008.
BRONCA NA SP U LOW KICKU 2009.
SVJETSKI WAKO PRO PRVAK U K1 2009. I 2010.
VINKO ĐIRLIĆ
BRONCA NA EUROPSKOM PRVENSTVU U THAI KICKBOXINGU 2002.
BRONCA NA SVJETSKOM PRVENSTVU U THAI KICKBOXINGU 2003.
MARKO TOMASOVIĆ
SREBRO NA SVJETSKOM PRVENSTVU U FC 2005. I 2007.
EUROPSKI PRVAK WAKO PRO U FC 2006. I 2007.
PRVAK EUROPE U FULL CONTACTU 2010.
NEVENA JURANOVIĆ
SREBRO NA SVJETSKOM PRVENSTVU U THAI KICKBOXINGU 2005.
ANA MANDIĆ
SREBRO NA SVJETSKOM PRVENSTVU U TKB 2005.
SREBRO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U TKB 2006.
BRONCA NA SP U LOW-KICKU 2007.
MIRO ŠARAC
SREBRO NA SVJETSKOM PRVENSTVU JUNIORA U FULL CONTACTU 2004.
LUKA KALMETA
PRVAK EUROPE WAKO PRO FC 2007.
DAMIR TOVAROVIĆ
INTERKONTINENTALNI PRVAK WAKO PRO FC 2007.
BRONCA NA SP U FULL CONTACTU 2011.
GORAN MIMICA
SREBRO NA SVJETSKOM PRVENSTVU JUNIORA U TKB 2006.
SREBRO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U TKB 2006.
MARKO BENZON
PRVAK SVIJETA LK 2007. PRVAK EUROPE WAKO PRO LK 2007.
ŽELJANA PITEŠA
JUNIORSKA VICEPRVAKINJA SVIJETA 2006. U FC
BRONCA NA EP 2006. U LK
VICEPRVAKINJA SVIJETA 2007. U LK
PRVAKINJA EUROPE U LK 2008.
PRVAKINJA SVIJETA U LK 2009. VICE
PRVAKINJA SVIJETA U LK 2011.
HRVOJE ĐIRLIĆ
BRONCA NA JUNIORSKOM SP U LK 2006.
AGRON PRETENI
BRONCA NA JUNIORSKOM SVJETSKOM PRVENSTVU LK 2006.
JUNIORSKI PRVAK EUROPE LK 2007.
JUNIORSKI PRVAK SVIJETA LK 2008.
JUNIORSKI PRVAK SVIJETA U SAVATEU 2009.
BRONCA NA EUROPSKOM PRVENSTVU U FULL CONTACTU 2010.
VICE PRVAK EUROPE U LK 2012.
VICE PRVAK SVIJETA U LK 2013.
DINO ČATIPOVIĆ
JUNIORSKI PRVAK EUROPE LK 2007.
GORDAN JUKIĆ
BRONCA NA SVJETSKOM PRVENSTVU U TAJLANDSKOM BOKSU 2007.
PRVAK EUROPE WAKO PRO K1 2008.
BRONCA NA EP U LOW KICKU 2008.
SINIŠA KOVAČIĆ
PRVAK EUROPE WAKO PRO FC 2008.
LUKA TOMIĆ
BRONCA NA JUNIORSKOM EP U FC 2007.
JUNIORSKI PRVAK SVIJETA U FC 2008.
WAKO PRO PRVAK EUROPE U K1 2010.
VICE PRVAK SVIJETA U LK 2013.
NIVES RADIĆ
BRONCA NA EP U FC 2008.
PRVAKINJA EUROPE U LK 2008.
PRVAKINJA SVIJETA U LK 2009.
PRVAKINJA EUROPE U LK 2010.
BRONCA NA EP U FC 2010.
PRVAKINJA EUROPE U LK 2012.
PRVAKINJA EUROPE U FC 2012.
PRVAKINJA SVIJETA U LK 2013.
PRVAKINJA SVIJETA U SAVATEU 2013.
TONI ČATIPOVIĆ
BRONCA NA JUNIORSKOM EP K1 2009.
SREBRO NA JUNIORSKOM SP U LK 2010.
SREBRO NA JUNIORSKOM EP U TAJLANDSKOM BOKSU 2010.
JUNIORSKI PRVAK SVIJETA U TAJLANDSKOM BOKSU 2010.
JUNIORSKI PRVAK SVIJETA U SAVATEU 2011.
SREBRO NA JUNIORSKOM EP U SAVATEU 2012.
MATEA TABAK
SREBRO NA JUNIORSKOM EP U LK 2009.
JUNIORSKA PRVAKINJA SVIJETA U LK 2010.
JUNIORSKA PRVAKINJA EUROPE U LK 2011.
MARIJA BODAČ
JUNIORSKA PRVAKINJA EUROPE U LK 2009.
JUNIORSKA PRVAKINJA SVIJETA U LK 2010.
BRONCA NA SENIORSKOM EP U TAJLANDSKOM BOKSU 2012.
BRONCA NA SENIORSKOM EP U TAJLANDSKOM BOKSU 2013.
TOMISLAV BALIĆ
BRONCA NA JUNIORSKOM EP U LK 2009.
BRONCA NA JUNIORSKOM SP U LK 2010.
STIPAN PRTENJAČA
BRONCA NA JUNIORSKOM SP U LK 2010.
ANTE LOZO
BRONCA NA JUNIORSKOM EP 2009.
MATE RUDAN
JUNIORSKI PRVAK EUROPE U LK 2011.
JUNIORSKI PRVAK SVIJETA U LK 2012. SENIORSKI
PRVAK EUROPE U LK 2012.
BRONCA NA SENIORSKOM SP U LK 2013.
PATRICIJA MILER
SREBRO NA JUNIORSKOM EP 2011.
ANDRIJA LEKIĆ
SREBRO NA JUNIORSKOM EP U LK 2011.
BRONCA NA JUNIORSKOM SP U LK 2012.
TOMISLAV ŠODAN
BRONCA NA JUNIORSKOM EP U K1 2011.
DINO BELOŠEVIĆ
PRVAK SVIJETA U LK 2011.
VICEPRVAK EUROPE U SAVATEU 2012.
BRONCA NA EP U LK 2012.
MARIJA MALENICA
BRONCA NA SP U LK 2011.
BRONCA NA SP U LK 2013.
MARIJA MITROVIĆ
SREBRO NA EP U LK 2012.
LUKA HUNIĆ
BRONCA NA JUNIORSKOM SP U LK 2012.
MATEO PANČIĆ
BRONCA NA JUNIORSKOM SP U FC 2012.
SREBRO NA JUNIORSKOM EP U LK 2013.
MUHAMET DESKAJ
BRONCA NA JUNIORSKOM EP U K1 2013.
DRAžEN CARMINATTI
BRONCA NA JUNIORSKOM EP U FC 2013.
ZVONIMIR MARTIĆ
VICE PRVAK SVIJETA U SAVATEU 2013.


Ekipno gledano borci Pitbulla bili su proglašavani najuspješnijim klubom na slijedećim prvenstvima Hrvatske:

KICKBOXING-SENIORI
Full contact (održava se od 1992. g.): Šibenik 2001., Imotski 2002., Split 2003., Zagreb 2004., Zagreb 2005., Kutina 2006., Omiš 2007, Split 2008., Kostrena 2009. , Sesvete 2010., Zadar 2011., Kutina 2012. i Imotski 2014.
Low kick (održava se od 1995.):
Split 2000., Solin 2002., Bjelovar 2003., Split 2004., Split 2006., Rijeka 2007., Osijek 2008., Ivanić Grad 2009. , Šibenik 2010., Rijeka 2011., Varaždin 2012., Šibenik 2013. i Poreč 2014. K1 style (održava se od 2004. a do 2007. se zove se zvao thai- kickboxing):
Split 2005., Zadar 2006, Imotski 2009., Split 2010. , Sesvete 2011., Poreč 2012. i Poreč 2013.

KICKBOXING- JUNIORI
Full contact (prvenstva se održavaju od 1997.): Imotski 2001.,Split 2004., Split 2006., Kostrena 2007., Varaždin 2008., Varaždin 2009., Split 2010., Kutina 2012. i Imotski 2014.
Low kick (prvenstva se održavaju od 1999.): Split 1999., Imotski 2000., Split 2003., Rijeka 2004.,Kostrena 2006., Zadar 2007., Split 2008., Šibenik 2009., Split 2010., Varaždin 2012., Šibenik 2013. i Porel 2014.
K1 style (održava se od 2003. a do 2007. nosi naziv thai- kickboxing): Vinkovci 2003., Split 2005., Zadar 2006., Imotski 2009., Imotski 2010., Sesvete 2011. i Poreč 2013.

TAJLANDSKI BOKS-SENIORI
(prvenstva se održavaju od 2004. a naš klub nastupa pod imenom Flash): Split 2004., Split 2005., Zadar 2006., Zadar 2007., Rijeka 2008., Split 2009., Split 2010., Split 2011., Split 2012. i Split 2013.

TAJLANDSKI BOKS- JUNIORI (odrzava se od 2004.): Split 2004., Split 2005., Zadar 2006., Zadar 2007. , Split 2009. , Split 2011. i Split 2012.

BOKS- KADETI (održava se od 1998.): Novi Vinodolski 2006. i Crikvenica 2007.

BOKS-JUNIORI (održava se od 1992.): Zadar 2008.

BOKS-ŽENE (održava se od 2005.): Novi Vinodolski 2006., Pula 2007., Zadar 2008., Omišalj 2009. , Sesvete 2010., Zadar 2012., Zadar 2013. i Sesvete 2014.

SLOBODNA BORBA- KADETI I JUNIORI (održava se od 2008.): Sesvete 2011.